HECHT 730

8 kg
Příkon
750 W

• , zakoupeno v MALL.CZ

Velice nepraktické spouštění. Pro bezpečnost je to dost ošemetné. jelikož se musí zmáčknout pojistka spuštění a potom jde přístroj spustit a v tom okamžiku jej držíte v jedné ruce a ten začne okolo Vás tancovat . Dávejte při tom velký pozor. Jinak je to výborný pracant,

• , zakoupeno v NAKO

• Příkon: 750 W
  • Typ pohonu: Elektrický motor
  • Počet nožů: 4
  • Hmotnost: 8 kg

Všeobecné vlastnosti Pro kypření půdy, úpravu půdy před setbou a zapracování drtě, hnojiva nebo rašeliny do půdy. Výkonný elektromotor zaručuje technickou dokonalost, spolehlivost a dlouhou životnost. Nože jsou navrženy tak, aby zajišťovaly efektivní kultivaci. Jenoduché použití, snadná manipulace.

Záruka 2 roky.

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v NAKO

Je to dárek

usnadni práci

• , zakoupeno v Hobby do zahrady

super

• Zatím nemůžu hodnotit,až na jaře.
    • Mizerné dílenské zpracování.

Po rozbalení z krabice mě upoutala hned olejová skvrna na dně,musel jsem všechny šrouby přetáhnout,některé volné až o dvě otočky.V převodovce nebyla ani kapka oleje,musel jsem dolít.Spínání je docela tragedie,jde ztuha pojistné tlačítko a není možné jednou rukou spustit,to u mé elektrické sekačky se stejným spouštěním jde zlehka.Vyřešil jsem kovovou maticí velikosti tlačítka a přepáskováním kobercovou páskou(drží ve stavu sepnuto),tím pádem jde zlehka spouštět páčkou jednou rukou,jen není dodržena bezpečnost.Poté jsem provedl test 15 minut běhu naprázdno,převodovka hodně zahřátá(s největší pravděpodobností v zemině nebude problém,bude jí chladit).Žádný olej po dotažení neunikal.Dávat si pozor na správné nasazení směru nožů,lehce se dají přehodit.Asi vše co jsem chtěl říci,nemohu doporučit,i když třeba na jaře změním názor.

(značka)

všechny produkty HECHT procházejí pečlivou výstupní kontrolou, která by měla odhalit i všechny nedostatečně dotažené šrouby. S Vámi popisovaným problémem jsme se doposud nesetkali, nicméně by pokud jste skutečně obdržel zboží, ze kterého unikaly provozní náplně, byl by to samozřejmě důvod k reklamaci.
    Bezpečnostní spínač spouštění je takto řešen záměrně, ukládají to normy. Stroj nesmí jít snadno nebo náhodně spustit jednou rukou. Pokud spínač upravíte tak, že kultivátor nyní snadno spouštíte pouze stisknutím páky, může dojít k nechtěnému náhodnému spuštění a úrazu. Ocelové radličky mají opravdu velkou sílu a pokud je možné stroj spustit třeba jen tím, že něco zavadí lehce o spouštěcí páku, je stroj potencionálně nebezpečný. Relativně složité spouštění s spojené s nutností současného stisknutí tlačítka a páky tedy má svůj účel.

• dostačující výkon
    • super cena
    • snadná montáž
    • snadná obsluha

Tento výrobek jsem si koupil s vědomím, že kupuji nejlevnější řadu. Byl jsem velice překvapen, co všechno dokáže. Potřeboval jsem zrušit původní trávník s hřištní směsí (hluboký drn). Tato mašinka bez problémů rozdrtila travní drn do hloubky cca 10 cm a po promíchání zeminy s travním substrátem se mi podařilo udělat krásný anglický trávník. Od této značka je to šestý výrobek a opět jsem se nezklamal. Soudruhům z Hechtu děkuji

• špatné spouštění
    • nejde do země, jezdí jen po povrchu
    • nějak funguje až po zatížení cihlou

nejde spustit jednou rukou, musí se použít levačka k zamačknutí pojistky
    při spuštění nejde do země a točí se jen na povrchu, musí se zatížit 2ks cihel, aby se zahrabala do těch cca 20cm

(značka)

Dobrý den
    Zatěžování kultivátoru přidáváním závaží nedoporučujeme. HECHT 730 je malý elektrický kultivátor určený pro práci v záhonech, tedy rozhodně není určen pro zakládání nových záhonů, nebo práci v extrémně těžké půdě. Pro kypření půdy v záhonech jej není nutné nijak upravovat - zatěžovat závažími. Takováto úprava může kultivátor poškodit, převodovka a motor není pro takovou zátěž konstruován.
    V pravidelně udržovaných záhonech, jako jsou například menší zeleninové záhonky, pro které je stroj určen především, není žádné zatěžovaní stroje třeba. Zároveň doporučuji zkontrolovat, zda jsou nože správně osazeny - pokud dojde k záměně levých za pravé, stroj nepracuje správně.