HECHT 741

11 kg
Příkon
1400 W

• , zakoupeno v Haus Spezi

• Překvapivě dobrý pomocník.
    • Občas poskskuje, vyřešeno přidáním závaží.

• snadná manipulace

40 cm
11 kg
Příkon
1400 W

Malý ale výkonný elektrický kultivátor HECHT 741 je vhodným pomocníkem pro kypření půdy a zapracovávání hnojiv v menších záhonech. Poháněn je elektrickým motorem o příkonu 1400 W, jeho pracovní záběr je 40 cm. Osazen je šesti sadami kultivačních nožů. S kultivátorem snadno a rychle připravíte půdu pro sázení nebo setí, stejně snadno před sezónou, nebo na konci sezóny můžete kultivátorem do půdy zapracovat kompost, nebo hnojiva. Kultivátor HECHT 741 je vybaven ergonomickými madly, obsluha je před odletujícím materiálem chráněna blatníky. Kultivátor váží 11 kg, pro snadnou přepravu je vybaven i pojezdovými koly, která je možné snadno sklopit.

• , zakoupeno v Haus Spezi

• Překvapivě dobrý pomocník.
    • Občas poskskuje, vyřešeno přidáním závaží.

• snadná manipulace

• -

dobrá zkušenost se značkou HECHT
    slušná kvalita za přiměřenou cenu

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Kultivátor jde zatím velice dobře, jsem spokojený

Poměr cena = kvalita výrobku

• , zakoupeno v AZTechnika.cz

• Splnilo vše co jsem očékával,takže spokojenost.
    • Zatím nic

Vybíral jsem podle zkušeností jak na internetu tak i lidí co tento kultivátor mají,dal jsem na jejich rady a nelituji.

• Výkon super a stroj přesně splnil moje očekávání. Usnadnil mi těžkou práci s kypřením půdy na zahrádce.
    • Bohužel, jak je zmiňují i jiné recenze i já jsem měla na ose koleček šrouby silně utažené a uvnitř zarezlé, nešly odšroubovat a nakonec se zlomily. Bylo nutné je doslova odvrtat, osu o milimetr zkrátit, vyvrtat nové závity a použít větší šroubky. Naštěstí mi výrobek dával dohromady technik v prodejně, takže to celé viděl. Takto to přijde již z výroby.

Celkově ale výrobek mohu vřele doporuči.

• , zakoupeno v HECHT

• Rozhodně na výrobku bych věděl co by se dalo vylepšit a jednu
    • jsem již udělal,ale druhá nelze udělat.Ale to jsou výhrady k výrobci.

Zatím jsem výrobek nemohl lépe vyzkoušet.

já jsem žena nehodnotím

vše OK

• , zakoupeno v HECHT

• Splňuje požadavky na kypření půdy v menším rozsahu.
    • Dostatečně robustní provedení.
    • Zlepšená konstrukce, levnější a silnější proti předchozímu H 740.
    • Dostupný servis.
    • Nic jsem nezjistil.

Doplnil jsem aretaci koleček mezi polohami provoz / přeprava pro rovnoměrné kypření jen povrchové vrstvy půdy.