PowerPlus POW6466

Určitě ho doporučím známím

• , zakoupeno v 123shop.cz

cena,postačí na malou zahrátku,srovnávat nemůžu-je to můj první rekultivátor,

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Ideální pomocník pro zahrádku.

Mohu porovnat s rotavátorem ETA 750 který jsem používal pro přípravu půdy na zahrádce, než se mi porouchal.PowerPlus mohu hodnotit co se výkonu a ovladatelnosti týče jako lepší.Ušetří spoustu práce a času.S motykou nikdy tak půdu nezpracujete.

Typ
0.8 kW
9.5 kg
Příkon
800 W

Kultivátor Powerplus používejte především pro rozrušování drnů, přípravu záhonů, kultivaci zahrad a květinových záhonů. Kultivátor lze rovněž použít pro hloubení mělkých brázd pro sazenice a rostliny v květináčích.

Technické parametry:

Určitě ho doporučím známím

• , zakoupeno v 123shop.cz

cena,postačí na malou zahrátku,srovnávat nemůžu-je to můj první rekultivátor,

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Ideální pomocník pro zahrádku.

• , zakoupeno v Zahrada eshop

• Ušetří práci na zahrádce,velmi se nám to líbilo.

Doporučila bych to dalším zahrádkářům ušetří práci,měli jsme dost diváků a líbilo se jim to,snad si taky někdo taky zakoupí.

• účinný
    • dobře se ovládá
    • nenašel jsem

zatím jsem spokojen

• , zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• Lehce ovladatelný, výkonný.

Výborný pomocník

• , zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• pohodlna prace dobry vykon

dobry pomer vykon cena