Riwall RET 830

kultivátor

• , zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• Je docela robustní a nezničí ho každý kamínek
    • Špatný systém ovládání

Celkem dobrý stroj v poměru k ceně.

• , zakoupeno v EVA.cz

0.8 kW
7 kg
Provedení
kultivátor

Velmi lehký zahradní kultivátor RET 830 o hmotnosti pouhých 7 kg značky Riwall.Benzínový kultivátor RET 830 má 230 V motor s výkonem 800 W.I přes lehké provedení má kultivátor RET 830 záběr až 30 cm.

Technické parametry:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• Je docela robustní a nezničí ho každý kamínek
    • Špatný systém ovládání

Celkem dobrý stroj v poměru k ceně.

• Zakoupeno také v Baumaxu,také 5 let záruka neudělal ani 1 metr čtvereční.
    • -po malé chvilce vypne tepelná pojistka a čekáte-takže na předrytý záhon 3x3 m by to chtělo dovolenou.Kamarád když to videl přinesl svůj 3 roky starý Einhel (slabší motor 750 W) a jel pokud tento záhon nedodělal.Žádné vypadávání.

Už jsem jej zabalila,vrátila a požaduji odstoupeníod smlouvy.Jsem zvědava na ten boj s dovozcen.Rozhodně tento typ nedoporučuji a jak je vidět podle recenzí nejsem sama.

• po přečtení předchozích recenzí, jsem ho kupoval s obavou, co to bude za kšunt.Koupil jsem ho sice za 2490 Kč v Baumaxu ,ale s 5 letou zárukou-ta rozhodla.Po zakoupení jsem ihned odjel na zahradu kde jsem ho vyzkoušel na suchých ztvrdlých hroudách po rytí,které jsem s obtížemi rozbíjel kovovými hráběmi.Je to dělník práce s ním je snadná(postupovat podle návodu)Zem krásně za chvilku propracovaná.Nic se nespálilo,motor měl dostatečný výkon.Takže pokud ho neutavíte nějakou nepřiměřenou dobou(ale i tak má tepelnou pojistku a ta by měla vypnout).Nevím co ti přede mnou s tím prováděli,nebo měli velkou smůlu.Když vezmu co jsem se namlátil hráběmi,aby jsem hlínu zpracoval ,tak Vám řeknu je to pomocník k nezaplacení a i kdyby vydržel jen těch 5 let co je záruka tak se to pro tu dřinu vyplatí.
    • -nic jsem nenašel

malý ,skladný pomocník vhodný na zahrádky do 500 m2.Motor 800 W.Doporučuji.

• Zadne nema
    • Po trech minutach se spalil motor

Datek k Vanocum

• , zakoupeno v EVA.cz