Hecht 737

Příkon
700 W

HECHT 737 - ELEKTRICKÝ KULTIVÁTOR

Detailní popis PROMO - kultivátor elektrický

HECHT 737 je elektrický rotavátor pro zkypřování půdy a záhonů, které jsou každoročně obdělávány.

Není vhodný pro dlouhodobé zatížení zkypřováním neobdělaných ploch a kamenité půdy.

Motor s příkonem 700 W díky ideálně optimalizovaným převodům dodává dostatečný výkon 360 mm široké hřídeli pohánějící 4 ks kultivačních nožů o průměru 180 mm.

Tyto nože jsou opatřeny kvalitním kovovým krytem, obsluha je tak dobře chráněna před případnými odletujícími kameny.

Při uskladnění jistě oceníte snadno rozebíratelné madlo. Hmotnost celého kultivátoru je 8.5 kg.

Příprava pole nebo záhonu na další sezónu je zdlouhavá a náročná práce.

S kultivátorem HECHT 737 se tato dřina může stát zábavou.

Řada rotujících nožů čtyř radliček kultivátoru prořezává a obrací půdu.

Při tom můžete do zeminy zároveň zarýt hnůj, kompost nebo hnojiva.

Těžkou práci, která by se prováděla s klasickým nářadím dlouhé hodiny, zvládnete s kultivátorem snadno za několik minut.

Parametry PROMO - kultivátor elektrický

• jednoduchá obsluha,
    • dobrý výkon pro menší zahrady
    • dobrý poměr cena užitná hodnota
  • , zakoupeno v NAKO

• Dodávka i pochvala pro mě-patřím již mezi seniory.

Myslím,že odpověďmi na otázky jsem podstatné splnil a nemám co dodávat.

• , zakoupeno v Namir.cz

zatím jsem ho nepoužil

• Cena výrobku, docela příjemné rukojeti práce s přístrojem za tu cenu je odpovídající.
    • Zpracování není dostačující, rukojeť se musela upravovat, předvrtané otvory nic moc jsou šikmo, prostě dodělej si sám. Spodní část se při práci docela hřeje.

Na malinké záhonky docela ano, ale já příště koupím výrobek asi od jiné firmy, který bude kvalitněji zpracován.

• , zakoupeno v 123shop.cz

Spokojenost za rychle vyrizeni

• , zakoupeno v 123shop.cz

slušný produkt

• , zakoupeno v Namir.cz

• jsem sním spokojen

Tento kultivátor mám již 2 roky.Dělám s ním jarní i podzimní
    práce a jsem s ním úplně spokojený.Má malou spotřebu energije a na přípravu zeminy a nebo zapravení hnojiv do půdy úplně stačí.Tento nový jsem kupoval pro tetu,která je nadšená
    ,z výsledku,kdy jsem jim připravil půdu na zimu včetně zapravení kompostu.Je potřeba se sním naučit pracovat.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Slušný výkon motoru.
    • Běží jen po povrchu záhonu.A pěkně rychle. Hlubší "orbu" musíte provést chůzí a tažením kultivátoru pozpátku !

Přeci jen ušetříte namáhavou práci s býv.mechan.kolečkem.
    Něco však musíte vydat na zpětný tah.
    Alespoň si nepošlapete záhon.